Switche przemysłowe - Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Switche przemysłowe


SFP-GSX/LC

SFP-GSXLC

Moduł SFP ze światłowodem wielomodowym 1000Base-SX 0.5 km

  • Światłowód wielomodowy
  • Złącze LC
  • 1000Base-SX
  • Długość fali 850 nm
  • Zasięg max. 550 m
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C
  • W wersji rozszerzonej SFP-GSX/LCI temperatura pracy od -40 do 75°C

Elmark Automatyka Sp. z o.o.