Switche przemysłowe


SFP-GLX/LC-10

SFP-GLXLC-10

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-LX 10 km

  • Światłowód jednomodowy
  • Złącze LC
  • 1000Base-LX
  • Długość fali 1310 nm
  • Zasięg max. 10 km
  • Prędkość transmisji do 1.25Gbps
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C
  • W wersji rozszerzonej SFP-GLX/LCI temperatura pracy od -40 do 85°C

© 2014 Elmark Automatyka Sp. z o.o.