Switche przemysłowe


SFP-FXM/LC

SFP-FXMLC

Moduł SFP ze światłowodem wielomodowym 100Base-FX 2 km

  • Światłowód wielomodowy
  • Złącze LC
  • 100Base-FX
  • Długość fali 1310 nm
  • Zasięg max. 2 km
  • Prędkość transmisji do 125Mbps
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C

Elmark Automatyka Sp. z o.o.